elfa® - Kõik saab korraldatud

Muuda kaos korraks. Meie viimased hoiustamise lahendused, lisaks ruumi kokkuhoiule, ka loovad ruumi. Elfa hoiustamise lahendused on innovaatilised ja julged, võimaldades aruka hoiustamise alates rippsüsteemidest kuni garderoobi sisekujunduseni ja riiuli süsteemideni. Laske meil korraldada teie elu. Teie unistuste kodu on arvutikliki kaugusel.

Süsteem

Originaalsed sisesüsteemid igaks juhuks. Meil on seinte, uste ja põrandate hoiustamisesüsteemid . Valige süsteem, mis sobib teile ja teie toale, ning lisage teile vajadustele vastavad hoiustamissüsteemid.

Riiulid

Riiulid on ladustamise jaoks hädavajalikud. Saate valida erinevate materjalide, kujunduste ja suuruste vahel. Lisage oma riiulitele tarvikud, et oma organisatsiooni paremaks muuta.

Sahtlid

Sahtlid loovad ülevaate lihtsat juurdepääsust. Kitsas, lai, kõrge, madal, sügav, väike - meil on teie süsteemile lai valik erineva suuruse ja kujundusega sahtleid. Lisage oma organisatsiooni täiustamiseks tarvikuid.

Riided

Looge oma garderoobis kord ja hea ülevaade. Meie tarvikutega te saate luua ruumi peaegu kõigeks. Me pakume kahte disaini: puitdekooridega kujundus , mis on elegantne ja peen, ja Classic disain, mis on funktsioonaalne ja ajatu, mis põhineb suurepärase tööstusdisaini pärandil.

Pesu ja koristamine

Meie funktsionaalsete aksessuaaridega te saate luua endale ruumi, mida vajate riiete riputamiseks, sorteerimiseks ja voltimiseks. Korraldage ka pesuvahendid, voodipesu, käterätikud, pesulõksud.

Garaaž ja hoiustamine

Korrastage oma tööriistu, nutiseadmed, spordi - ja aiatarbed. Nutikas garaažipinna kasutamine loob ruumi kõigile- kaasa arvatud teie autole.

Hobby ja Kodukonto

Looge multifunktsionaalne tööruum nutika salvestusruumiga nagu paneelid, konksud, riiulid, kastid.

Hoiustamine ukse peal

Kasutage ukse peal pinda. Lisatarvikuid pole vaja, kiire paigaldamine konksudega. Lisage erinevate suurustega paneele ja korve.