Sibu Design

SIBU DESIGN – on ruumis kasutatavate kõrgekvaliteediliste kunstmaterjalist dekoratiivpaneelide tootja. Nad töötatakse välja spetsiaalselt ruumi siseviimistluseks, mööbli, kaupluste viimistluseks, moodsate aksessuaaride valmistamiseks, arhitektuuriliseks viimistluseks ja kauba demonstratsiooniseadmete valmistamiseks.

30 aastase töökogemuse jooksul selles valdkonnas SIBU Design on saavutanud liidrikoha turul. Meie toodang veenab oma disaini ja kasutusmugavusega. Dekoratiivpaneelid SIBU on lihtsad töötluses ja nende kasutamispiirkond on praktiliselt piiramatu. Toodangu sortament sisaldab üle 300 dekoori variandi, mis on kohal olemas. Peale selle SIBU spetsialist on alati valmis vastu tulema klientide soovidele ning luua toodangut eritellimusel.

Seejuures esikohal on alati ökoloogia: SIBU Design toodab oma toodangut ainult Austrias ja garanteerib 100% PVH puudumise pealispindadel. SIBU Design on tähelepanuväärne oma ülikaasaegse dekoori, töötluse kõrge kvaliteedi samas ka lühikeste tarnetähtaegade poolest ja pakub lisaks paindlikku tööd projektidega, mis töötavad põhimõttel Just-in-Time.

SIBU – see on kõrge täpsus, innovatsioonid ja stiil. Seejuures SIBU firma disainerid saavad inspiratsiooni moest, arhitektuurist, mööblist, autodest ja spordist, jälgivad aktuaalseid tendentse ja töötavad välja kontseptsioone individuaalseks vormistamiseks.

 

LEATHER LINE

DECO LINE

MULTISTYLE

ACRYLIC LINE

STRUCTURE LINE

 

PUNCH LINE 3D

SIBU GLASS